TURIN.LT – UAB “Pažink Tėvynę” 
LAISVALAIKIO KELIONIŲ ORGANIZATORIUS. KOMPANIJOMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS, PAVIENIAMS KELIAUTOJAMS.

PLANUOKIMĖS TURIN’ingą LAISVALAIKĮ

Mes esame kelionių ir pramogų organizatorius ir norime pakviesti jus pažvelgti į laisvalaikį išradingiau. Turime didžiulę įvairovę jums paruoštų būdų gerai praleisti laiką bei garantuojame, kad tai galima padaryti ir dabar!
Nuo degustacinių potyrių iki naktinių žygių, aktyviai gamtoje, o gal iš lėto po miestą – pagalvojame apie įvairiausius pomėgius ir galimybes.
Paruošėme jums daugybę būdų praleisti laisvalaikį ne tik aktyviai, bet ir įdomiai. Pažinkite įvairias vietoves iš neregėtų perspektyvų.
Siūlome pažinti vietoves turin’ingai, saugiai ir išmaniai! Turime paruošę platų kelionių programų pasirinkimą pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu, kurių metu galėsite susipažinti su įvairių vietovių istorija bei kultūra artimiau iš netikėčiausių perspektyvų.

GIDAS TAVO KIŠENĖJE - PROGRAMĖLĖ, KURI PAKEIS JŪSŲ KELIAVIMĄ.

Leiskitės į nuotykį pavieniui ar su draugija, bet kuriuo metu išmaniai bei interaktyviai, gaudami visą reikalingą informaciją, kurią pateiks mobilus gidas. 
Viskas ko reikia - atsisiųsti programėlę į savo išmanųjį įrenginį.
Kelionių maršrutai, kurie leis pristatyti vietinius lankytinus objektus, pateikiant unikalius gidų pasakojimus įtraukiant pikantiškas legendas, istorijas, kultūrą, meną ar sportą,  kitus įdomius faktus. Jūsų lauks įtraukiantys maršrutai keliaujant automobiliu, motociklu, dviračiu ar pėsčiomis.
Mums svarbu, kad tai ką patirsite dar ilgai išliktų Jūsų atmintyje. Todėl keliautojams pateikiame pasakojimus taip, kad atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų.
Nebus geresnio laiko atrasti nepažintus aplinkinius kampelius nei dabar!

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr.14609  

Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo KOFG 001249

Projektas įgyvendinamas gavus finansavimą iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros